Uwaga Rodzice
w naszym przedszkolu zauważono pojedyncze przypadki wszawicy wśród dzieci. Zaistniałą sytuację traktujemy z największą uwagą, mając na względzie zdrowie i komfort wszystkich dzieci oraz personelu. Chcielibyśmy prosić o współpracę w następujących kwestiach:


wszystkie dzieci, wraz z Paniami, zasiadły do wspólnego, wielkanocnego posiłku przy pięknie ozdobionych stołach. Ciepła atmosfera, serdeczności i życzenia oraz pyszne potrawy wprawiły wszystkich w doskonały, przedświąteczny nastrój. 
Wesołych Świąt 

, mamy dłuższe i cieplejsze dni
dzięki czemu możemy aktywnie spędzać więcej czasu na dworze, na spacerach, placach zabaw. Zaczynają kwitnąć kwiatki

i robi się wszędzie kolorowo. W końcu będziemy mogli zdjąć grube krępujące ruchy ubrania
.
Zbieramy zarówno odzież dziecięca, jak i dla dorosłych 






Akcja w naszym przedszkolu trwa do 16.04.2024r.